Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.07.2020, 15:07   #106
LordCYCU
 
LordCYCU's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 50
Motocykl: CRF1000 '19 MT SD06
LordCYCU jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 4 godz 53 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał czaras Zobacz post
Po wczorajszej trasie na Mazury i z powrotem (720km) trafiłem z nieukrywaną radością na ten wątek )))
Mąka wydaje się być niezbędna na kolejny wypad. Zastanawiam się też poważnie nad tą pompowaną nakładką na przednią część siedziska z ali. W 3-cim tyg. sierpnia wybieram się na tydzień do Chorwacji z 3 dniową wizytą w Alpach. Boję się, że z Chin paczka nie dotrze do tego czasu, czy ktoś ma cynk gdzie to kupię w PL albo może chce odsprzedać swoją? Tak na marginesie czy brać L'kę czy X'lkę (nie mam pod ręką swojej NAT)?
Mam taką nakładkę i dodatkowo mam od paru miesięcy problem z bólem w okolicach kości ogonowej (ortopedzi rozkładają ręce, używać poduszek ortopedycznych z dziurą, na razie nic za bardzo nie pomaga, nie miałem urazu kości więc im się pomysły kończą), miałem też żel w kanapie w poprzednim moto.

Z tą nakładką jest taki problem, że nie wiadomo jak mocno ją napompować. Instrukcja Airhawk mówi o tym, żeby była na tyle napełniona aby nie dotykać siedzenia, nie napełniać za mocno. Wypróbowałem wiele kombinacji ilości powietrza w niej i za bardzo nie pomagała zarówno z bólem w okolicy kości jak i z bolącą dupą od zwykłego siedzenia (tyłek tak samo się odparza jak bez nakładki, nawet w bokserkach termoaktywnych). Wydaje mi się, że lepsza była wkładka żelowa, od wibracji tak samo izolują oba rozwiązania - takie jest moje odczucie. Na żelu jakby wygodniej mi się śmigało.

Z drugiej strony, jak masz problem dosięganiem stopami ziemi, to pamiętaj że ta nakładka jeszcze podwyższy siedzisko. BTW ja mam 183 i nie mam z tym problemu.

Musisz ją wypróbować, bo dużo osób ją bardzo chwali - na moje problemy nie pomogła...

Ostatnio edytowane przez LordCYCU : 20.07.2020 o 15:12
LordCYCU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem