Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.01.2013, 19:31   #7
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

swojego bandytę kupiłem tam w GregorBike.
odniosłem pozytywne wrażenie - gość nie ściemnia i tak jak Wolo pisał nie rzeźbi.
ogólnie dobra rozmowa z używaniem zdań wielokrotnie złożonych. wielu handlarzy ogranicza swoje wypowiedzi do równoważników zdań przeplatanych pomrukami co mnie dodatkowo zniechęca do czegokolwiek a już na pewno do wyjęcia kasy z kielni.
ma dużo klasycznych motków w nie takim złym stanie /parę XJ900, kilka TDM850, CB sevem fifty poszło przy nas/. z enduraków miał tylko XT660 ale niestety za ładna nie była. dodatkowo puknięte Varadero SD01 - ale tak jak napisano - puknięte i przywiezione. jak przyjechało tak stoi i czeka na klienta.

koleś jeździ po parę razy w mcu z garniturami do niemiec - tam kupuje motocykle, żeby na pusto nie wracać. z rozmowy wywnioskowałem, że ma jakieś układy z serwisami/komisami i sami do niego dzwonią. ot i tak.
będąc tam tydzień temu miał na stanie około 40-50 motocykli. nie liczyłem dokładnie.

ja z zakupu i obsługi jestem póki co zadowolony. opinie w necie są również niezłe.
tak czy owak niech to nie uśpi Twojej czujności.

matjas

p.s. do śremu to się kiedyś wybiorę do Quadów Śrem gdzie można wypożyczyć CANAMA - jak się nadarzy jakaś okazja i będzie kasa na takie zbytki weekendowa wycieczka CANamem w sudety to musiałaby być miła wycieczka
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 02.01.2013 o 19:39
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem