Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.06.2011, 14:57   #17
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 20 min 8 s
Domyślnie

Czosnku "jak chyba przyznasz" nawet moje chamskie posty nie przyniosły rezultatu gdyż NIKT nie czuł się odpowiedzialny-uprawniony do udzielenia odpowiedzi i zajęcia stanowiska. To, że w postach użyłem kilku "wykrzykników" miało na celu sprowokowanie reakcji osób, które za bluzowy temat były/są odpowiedzialne. Jeśli prześledzisz wątek to pewnie dostrzeżesz jakież wielkie zainteresowanie GTW wzbudziły zarówno dystyngowane posty moich poprzedników, moje chamskie kilka słów jak i merytoryczne pytanie Mirka dot. całej procedury uzyskiwania czyjejkolwiek zgody, lub nie, na wykorzystanie logo, tudzież innych forumowych gadżetów. Chyba ostatnią rzeczą, o jaką można mnie podejrzewać jest działanie na szkodę forum.
Czosnku !!
po pierwsze primo: pytanie nie było skierowane do Ciebie,
po drugie primo: patrząc na pierwsze primo to nie Ja tylko Ty podjąłeś ze mną dialog /mój post w temacie był skierowany do osób które „czują się w temacie logo kompetentne”/,
po trzecie primo: widząc jak bardzo naruszyłem formułę i poziom dyskusji /o przepraszam monologu, w końcu nikt z wywołanych tematu nie podjął/ zgorszonych gorąco przepraszam - bez sarkazmu !! jeśli faktycznie ktoś poczuł się urażony PRZEPRASZAM.

Ps.
Czosnku ABSOLUTNIE moja wycieczka nie były skierowany do Ciebie - sam siebie "spersonifikowałeś" podejmując dyskurs za co mimo wszystko SZACUN - zrobiłeś to jako jedyny. Dość jasno już w pierwszym poście napisałem, że za pracę na rzecz forum WSZYSCY zaangażowani zasługują na UZNANIE i WDZIĘCZNOŚĆ, ale przemilczanie pewnych spraw nie jest chyba najlepszą praktyką.
Twojej odpowiedzi oczywiście nie traktuję jako stanowiska GTW, które mam nadzieję w końcu poznać.

Zrobiłem "Edit" bo dostrzegłem odpowiedź Puszka - skoro piszesz, że załatwione to faktycznie temat umarł i nieżyje, część swojego postu wyciąłem jako nieaktualną a resztę pozwoliłem sobie ad vocem Czosnkowi zostawić.
POZDRAWIAM bez personalnej urazy
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem