Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.10.2015, 19:20   #22
Rozkosmany


Zarejestrowany: Oct 2015
Miasto: Crewkerne
Posty: 12
Motocykl: RD03
Rozkosmany jest na dystyngowanej drodze
Online: 15 godz 38 min 23 s
Domyślnie

Jutro po robocie jadę po te moje Adventure Mam nadzieję że nie wywalę kasy w błoto

ed:
No to sem kupil adwenture tupanky
Wróciłem w nich i ...
Psia mać, moje obawy co do wielkości rozmiaru były strachem z wielkimi oczyma. Wziąłem rozmiar 41 i podczas powrotu stwierdzam że sa jednak za duże i szwaja mnie się lata za bardzo. Wyraźnie czuć podczas zmiany biegów bo mi stopa najpierw wybiera duży luz w środku i chyba przez to praktycznie nie czuję pracy dźwigni. Ponadto z tego co zdążyłem na tym kawałku zaobserwować to pod wzgledem termiczno-wodno-wiatro-itp.... ochronnym są faktycznie butami dobrymi. A pogoda dzisiaj nie sprzyjała motocyklistom u mnie. Nie będzie zatem więc potrzeby ubierania kilku skarpet czy innych wynalazków, bo z taką ciut grubszą skarpetą dzisiaj było mi bardzo ciepło w stopy.
Tak więc jutro z rana wracam i wymieniam jednak na rozmiar 40.
Mam nadzieję że mnie przez morde łańcuchem nie pociagną. No ale w końcu buty troszkę drogie to niech świecą oczami za nie.
No a poza tym to skorupa jak cholera i w moim odczuciu wcale od twardych crosowych to one się nie różną. Byc może to tylko efekt po tym że chwile wcześniej miałem na nogach takie które lepiej się zginają przy łażeniu.
---

a trzeszczą okropicznie co już inni napisali

Ostatnio edytowane przez Rozkosmany : 30.10.2015 o 18:13
Rozkosmany jest offline