Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.02.2020, 10:30   #5
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce..........., gdy myślałem że potrzebuję urządzenia do lokalizacji, kupiłem Spot. I nawet używałem z wykupionym abonamentem i nawet opcją z ubezpieczeniem, niestety nie musieli mnie ściągac helikopterem. Z rozpędu kupiłem też abo na kolejny rok, bo Maroko w planach. Później przestałem używać, bo pewnego dnia małżonka obserwując pozycję przez cały dzień widziała kropkę w jednym miejscu. Gdy się udało skontaktować na następny dzień to ona zdenerwowana a ja wyluzowany a to tylko baterie się wyczerpały. Kolejne lata spot wygrzewał się w szufladzie. Obserwowałem opcje wypożyczania, sprzedaży ale nigdy nie starczyło mi zapału aby zdobyć się na wysiłek i coś ogłosić w tym temacie. Ostatnio myślałem aby go sprzedać, ale skończyło się na myśleniu bo to nie boli. Ostatnio męczy mnie myśl że inreach będzie zaspokojeniem moich potrzeb, ale na razie staram się to rozchodzić. Po tym przydługim wstępie, jest Spot w wersji soute, w kondycji mint i można go użyć na potrzeby wyżej wzmiankowanej wyprawy.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem