Wątek: Narzędzia NAT
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.03.2019, 19:00   #19
zylek
 
zylek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Helvetia (BL)
Posty: 460
Motocykl: CRF1000L, H701 E, betinka 300RE, Tryplak 765
Przebieg: 43kkm +
zylek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 8 godz 24 min 14 s
Domyślnie

Dziś zrobiłem przeląd tego co wożę na moto i wyszedł zestaw jak poniżej, ew. proszę o uwagi czego byście się pozbyli/dodali A może komuś się przyda

Łaty, kompresor,sugru do naprawy plastików,Klucze do kół z łyżkami, dwa klucze allena 5 i 6 w tym jeden stad. po siodłem drugi do ściągania kufrów, stoper do opony,



Kawałek drutu na oko 3mm (raz wyciągnąłem nim śrubę która mi wpadła gdzieś pomiędzy plastiki i tak trafił do składu:-)), osłonki ranta felgi, epoxy plastelina + trochę taśmy izolacyjnej, opaski zaciskowe stalowe około 40cm bierzących, kleje do lat +zapasowy zawór+ zapasowy kapsel zaworu.



AKTUALIZACJA: Dodałem do składu mała puszkę Wd-40, mała puszkę ze smarem syntetycznym, kawałek brzeszczota (po tym jak łeb jednej śruby się obrobił, brzeszczot pomógł ją naciąć i wykręcić, wiec odłamałem kawałek z „w miarę” ostrza i do zestawu), Linka uniwersalna, duże bezpieczniki i klucz krótki płasko oczkowy 13mm (okazał się niezbędny do ściągnięcia gmoli, żeby do filtra powietrza się dostać). Tego ostatniego nie ma na zdjęciach. Ze składu wypadł natomiast Bead Buddy od MotionPro (to niebieskie na pierwszym zdjęciu w poście). Po drodze kilka razy zmieniłem samodzielnie opony, i uznałem że nie jest niezbędny.

1A643565-87E8-4A40-A621-29B9EBC0E95E.jpg

Tak towar powyższy pakuję, pod siodło pasażerki:



Pod siodłem kierownika, zostaje jeszcze miejsce na lądowanie powerBanka w niskim ustawieniu kanapy:



Resztę narzędzi, w składzie jak na zdjęciu, wchodzi do ori-boxa narzędziowego z wyjątkiem multitoola który zwykle targam w kieszeni kurtki:



Uzupełnieniem są rękawiczki lateksowe razem z gwarancją pod kanapą:


Na dłuższe wyjazdy zabieram przednią dentkę i przewód paliwowy ok 2m, jak by trzeba było utoczyć paliwka.

Ostatnio edytowane przez zylek : 24.05.2020 o 00:33 Powód: 1. Literówka .. 2.Aktualizacja składu
zylek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem