Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.10.2008, 10:43   #28
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lupus Zobacz post
No właśnie, nie rozumiem tego; silnik idealnie chłodzony, kręci się spokojnie, konstrukcja dopracowana. Samochody robią 15tkm, i nie biorą, co jest do k.nędzy? Nie chodzi mi o wymianę ale o zasadę - na syntetyku musi zrobić ten dystans. Dane wymiany oleju dotyczą w tym modelu oleju mineralnego z czasów prehistorycznych. No nie wiem, sam jestem ciekawy, najwyżej wymienię jak będzie trzeba.
Chcę zakupić napęd DID, ale są 3 typy; pewnie kupię ten najdroższy, może będzie lepszy, ale nie wiem dlaczego? Ładnie się nazywa - hiper, pomaluję go sobie na różowo, to może nastrajać pozytywnie tubylców. Siemka, panowie!

siem, inwestycja w łańcuch jak najbardziej. nie wiem jaki dystans masz do pokonania, ale założył bym że co 5000/6000 km zmiania oleju z filtrem. i co 10/12 000km może już nie byc zębatki przód.

Co do samego oleju. Moje auta ma mniej niż 15 000km. olej (syntetyk) był zmieniany przy przebiegu 2000km i nic sie nie działo. przy stanie licznika 8000km był już mocno ciemny, i silnik przy kreceniu mocniej po obrotach zaczał go przepalać (200ml/1000km)
przy 13 000km był już czarny jak smoła i zmieniłem na nowy. nowego nie przepala.

Ostatnio edytowane przez rambo : 31.10.2008 o 10:48
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem