Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2024, 13:46   #11
Rajtek
 
Rajtek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Piotrków Tryb
Posty: 264
Motocykl: CRF 1100 ATAS
Rajtek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 16 godz 47 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ex1 Zobacz post
noo racja.. brzmi trochę jak rozdwojenie..

zasadniczo użytkuję ten motocykl Asfaltowo- terenowo- wyprawowo
i lubię właśnie taki rodzaj wyjazdów.. gdzie teren stanowi jego cześć.. i wkurza mnie trochę, że tak sobie się do tego nadaje niby ok.. bo jest kolo 21 zawias USD, niezły skok zawiasu.. ale tak trochę kondoniasto jedzie.. czasami

i trochę.stąd to rozdwojenie.. Lubie wyprawy i uniwersalność.. chciałbym, aby w terenie jechała lepiej.. zawieszeniowo

Afra jest super do latania.. i naprawdę uwielbiam ten motocykl.. dlatego jest juz trzecia..

aa z tym wydechem.. to osostanio polatałem GS1250 i tam jest dużo głośniej.. starsza crf1000 też ma głośniejszy wydech
według mnie jest całkiem ok.. wyważenie Afra ma bdb.. tyle ze ona ciężka wiec może dlatego tak to odczuwasz..







nie wiedziałem o tym że da się porzypisać gwiazdkę.. do funkcji.. z tym, że w trybie offroad z tego co pamietam i tak jest ABS na oba koła,, ( muszę sprawdzić) i tak jest wheele control.. co i tak zmusza mnie do zatrzymania, ściągania rękawic i klikania po ekranie.. słabe to..

w Aprili mam zdefiniowane tryby wszystkiego i sobie w locie tylko przełączam tryb właściwy
Wheelie wyłącz, w trybie offroad masz abs offroad czyli tylko przód, w pozostałych trybach o ile pamiętam jest abs road, ale to też możesz zmienić
I tym sposobem bardzo szybko wyłączysz TC i ABS.
Gwiazdka tylko musisz się naklikac w zależności na jakim trybem jeździsz, bo każde kliknięcie zmniejsza TC o jeden stopień, a na zero trzeba przytrzymać z poziomu 1
Rajtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem