Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.01.2014, 15:19   #1
Lokaty
 
Lokaty's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 8
Motocykl: RD03
Lokaty jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 49 min 32 s
Question Proszę o pomoc, SZYBKĄ jak szyba! Rejestracja AT!

Witam! Co do tematu prosiłbym o przeniesienie jeśli wybrałem zły dział. "Tak, jestem tu nowy", oraz "Tak, założyłem ten temat i konto tylko z tego powodu że chciałbym zacząć jeździć na Africe, a nie wiem jak ją zarejestrować", jeśli uda mi się mój misterny plan, na pewno dołączę do grona szczęśliwych forumowiczów, a teraz - do rzeczy:

Więc, oglądam się za kupnem AT już dość długo, a że nie mam na to 20tyś. zł(A nawet gdybym miał, to 750'tką i tak nie pojeżdżę na A2), wpadła mi nie dawno oferta starej poczciwej rd03 650ccm, ale że niestety dysponuję tylko i wyłączenie kat. A2(do 35kw mocy i przelicznika 0.2kw/kg masy motocykla) borykam się z problemem rejestracji. Kandydatka jest francuską, sprowadzoną do Polski, we francuskim dowodzie pod symbolem P2(czyt. moc w kW) ma wbite "0" i teraz moje pytanie, czy da się ją zarejestrować na polskie blachy z wpisem np. równe 35kW, albo 34.99kW? Strasznie mi zależy na AT, nie chce TransAlp'a, Dominator'a, DR'ki, albo Tenere...proszę o jak najszybszą pomoc, iż ta piękna "żabojadka" stoi tam sama i w każdym momencie ktoś inny może położyć na nią łapę ;D Z góry dziękuję. Szymon

Ostatnio edytowane przez Lokaty : 31.01.2014 o 15:56
Lokaty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem