Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.01.2019, 20:10   #2
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,800
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 13 godz 14 min 48 s
Domyślnie

Robiłem w zeszłym roku. Zrobiliśmy to nieszablonowo bo zaczęliśmy od Łotwy potem Estonia a kumpel jeszcze pyknął Litwę i Polskę na powrocie, która ja ominąłem bo nie miałem tyle czasu.
Na Litwie było trochę błota, na Łotwie jedno , dwa miejsca takie że ciężkim samemu jak mokro może być ciężko. Jeden błotnisty zjazd i od razu podjazd wyryty przez motki. Jak masz dużo pary i kawał chłopa z Ciebie to pewnie dałbyś sam radę.
To je tutaj.

Foto od strony wyjazdu. Wygląda niewinnie ale grząsko i poryte na wyjeździe.

Da się to objechać ale nam na 9 dni to 6 czy 7 lało więc było mokro i grząsko.
Drugie miejsce to błotnisty fragment ok kilometra, dość grząski. Reszta totalny lajt. Na Litwie Michał zeznał że podobnie, błotniste fragmenty, reszta szutry i gruntówki.Estonia na tyle co się udało zrobić to totalny lajt, nie spotkaliśmy żadnych nawet średnio trudnych fragmentów.
Najdłuższa jest Estonia i mimo ciekawego klimatu nudna jak flaki z olejem, Łotwa ciekawsza , szczególnie dojazd do Kolki gdzie można plażą napierać (TET leci lasem wzdłuż morza ale odbiliśmy na plażę).
W sumie to ok 2500 km. Mieliśmy 9 dni na cały wyjazd a tyle to trzeba w mojej ocenie na wszystkie te kraje jak się nie napinasz + dojazdówka. Bardzo duża część trasy leci drogami publicznymi, w Estonii całość jest po drogach publicznych. Fajna lajtowa wycieczka. Jak nie szukasz mocnych wrażeń to polecam ale na ciężkim. Trasa na dużego Kata czy NAT. DRką się nudziłem. Z pewnością nie jest to trasa dla hadrkorowców nastawionych na rycie i krzaczory choć i takie fragmenty znajdziesz ale większość to szybkie lub bardzo szybkie szutry i gruntówki.

Ostatnio edytowane przez Emek : 09.01.2019 o 20:17
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem