Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.05.2020, 23:36   #226
Joozwa


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Wrocław
Posty: 19
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Joozwa jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 37 min 44 s
Domyślnie

Pattryk, Pięknie wygląda Twoja Tenerka w wiosennym plenerze.
Masz teraz komplet TKC? Jak porównanie na tym samym moto z Ori oponami?

Przy okazji pochwalę się i ja bo nie mogę się doczekać swojej.
Po przerwie od moto na prawie cztery lata (Dom dzieci itp.) za namową brata wyciągnąłem moją poczciwą Xt660Z z pod plandeki i zrobiłem w weekend prawie 1kkm. A następnie pojechałem na… Jazdę testową T700 ;-)))
Po dwóch pierwszych zakrętach poczułem się jak na swoim motorze a kultura pracy tego CP2 pokazała to, czego mi brakowało w 660 - płynnego momentu od dołu. Skuszony pierwszą polną drogą poleciałem w off i nawet nie wiedziałem kiedy minęła godzina żeby wracać.
We czwartek podpisałem papiery no i czekam , Kolor oczywiście Ceramic Ice ;-)
Moto Ma być do końca tygodnia więc zbieram szpej bo wiem że polecę w szutry jak tylko przyjedzie.

Mam więc do Was pytanie o gmole bo reszta w miarę ogranięta.
Najbardzie Pasuje mi coś pomiędzy SW Motech a Hepco&Becker (bardzo podobne do tych co zrobiłeś sam Pattryk, jak wrażenia z użytkowania?) ale z też Outback Mototeck wyglądają pancernie https://www.youtube.com/watch?v=aWSwZDLjl0w tyle że jak dla mnie raczej tylko dolna część a nie ten cały górny stelaż pod lampą. Niestety dostawa tylko z CZ więc nie wiem jak ze zwrotami :-/

Miotacz napisz jak się spisuje ten gmol SW Motech, i w ilu miejscach jest mocowany. Leżałeś już na nim?

Mam nadzieję po weekendzie wrzucić kilka fotek już od siebie ;-)
Pozdrawiam
Joozwa
Joozwa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem