Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.09.2018, 23:23   #128
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Dubel skrobnąłbyś coś tam o twojej KaTeeMce jak wam idzie współpraca, ile nakręciłeś jak koszty serwisu itp.
Bo rzygam już tym pitoleniem ciągle o NAT
Po weekendzie coś skrobne. Przyznam się że za dużo km nie wpadło bo mam małego szkraba w domu i chwilowo inne priorytety.
20180826_155958.jpg
Nie mniej kat w kosztach serwisu nie porywa, bo jak na razie nic się nie zepsuło, w weekend jadę polatac to może się coś zmieni.
Moje spostrzeżenia na dziś to:
W gire grzeje przy 30 stopniach dość mocno, ale zamierzam z tym powalczyć, przy 20 nic nie czuć
Zapierdala jak wariat i do dziś potrafi mnie zdziwić
Mocno wpierdala tylna oponę
Podstawowy serwis to przyjemność
Wszystkie układy działają jak powinny a te które mają być wyłączone posłusznie są
Moto jest bardzo poręczne, różni się mocno od 990 w wielu kwestiach jest bardziej cywilny.
Ma zajebiste heble i zawiecha miód
By nie było kolorowo przednia felga już była prostowana u Pawła w BB
Airbox jest bublem, łatwym do naprawy ale bublem
Z racji zobaczenia szukałem sposobu by oglądać sobie z kompem w 1190 i nie jest to takie łatwe
Walczę aktualnie ż systemem can bo chce mieć Led w kloszu na długie i słabo nam to idzie.
Na koniec sezonu pokaże się o jakieś podsumowanie jednak dalej uważam swój wybór za właściwy. Miałem brać ATAS lub 1290r . Po testach wybrałem 1190R i był to w moim przypadku strzał w dziesiątkę. Ja jebniety jestem i potrzebuje fabryki adrenaliny.
  Odpowiedź z Cytowaniem