Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.06.2012, 15:47   #8
Tymon
majsterkowicz amator
 
Tymon's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Galway/Wyrzysk
Posty: 2,262
Motocykl: XR650r & XRV750
Przebieg: ~50kkm+
Galeria: Zdjęcia
Tymon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 4 tygodni 21 godz 6 min 18 s
Domyślnie dzień 1

Wieczór spędziliśmy integrując się u Zenona...
Był rum, były rozmowy o motórach, było miło...

Zenon napisał:
Cytat:
Napisał Zenon Zobacz post
Witam,
melduje, ze Chlopaki do mnie dotarli we wczesnych godzinach wieczornych w sobote. Po wypiciu zaskakujaco malej ilosci rumu i Polakow Nocnych Rozmowach o moturach udalismy sie na zasluzony spoczynek.

Az mi sie lezka w oku zakrecila w niedziele rano jak zegnalem jezdzcow oddalajacych sie ze znaczna predkoscia...

Pozdrawiam

Zenon
Niestety zdjęcia od Zenona się nie zachowały (no chyba, że Robin albo Banditos mają jakieś) - nie wiem nawet czy byliśmy w stanie robić zdjęcia...

Po wypiciu zaskakująco małej ilości rumu mi już mocy brakowało i poległem na wcześniej ustalonym przez chłopaków miejscu...

Rano trzeba wstać - wg planu miała to być ok.4 rano...
Plan się nie udał...

Ogólnie to cały wyjazd był "bezplanowy" - napisałbym, że był spontaniczny... - bo po co planować i się narażać na napinkę i ewentualne niewykonanie planu jak można jechać "na czuja" na luzie bez planu...

Ale do tematu:
Wstaliśmy w okolicach 9?

Każdy się zabrał za pakowanie szpejów na Rumaki, a Zenon zafundował nam smaczne śniadanie - jedno z nielicznych podczas tego wyjazdu...

Zdjęć śniadania niestety brak...

Pakowanie szło z dnia na dzien coraz szybciej - niestety zawsze to na mnie czekano...




Po zapakowaniu, i zjedzeniu śniadania - ponowne ustalanie trasy - nie wiem dlaczego ale nie pamiętałem co ustaliliśmy poprzedniego wieczora...

Zenon dał nam celne wskazówki, dał nam też 2 mapy i odjechaliśmy...

Jako, że posiadałem Kolaskową nawigację - zostałem wyznaczony na przewodnika wycieczki...
__________________

-=TyMoN=-
_______________________________________
Moje spalanie:
Mój kanał YouTube
Moja "TwarzoKsiążka"

Ostatnio edytowane przez Tymon : 13.06.2012 o 18:22 Powód: linki do zdjęć
Tymon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem