Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.01.2020, 18:33   #4
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,934
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 50 min 50 s
Domyślnie

Jeśli przyzwyczaiłeś się do niezawodności, przewidywalności viadra to caponord zapewne nie będzie tego kontynuacją. Odpowiem Ci szczerze, jeżdżę na włoskich motorkach od wielu lat, najwięcej miałem Ducati bo uwielbiam ich v-ki. Ale było przez chwilę jakieś Benelli, Gilera. Wielkim fanem Moto Guzzi jest mój tato, ale on rocznie przejeżdża swoimi może 400/500 km.
Jeśli chodzi o Aprilię to jeździłem wiele lat temu RSV Mile RR Factory i nie miałem powodów do niezadowolenia, skrupulatny serwis wyłącznie na oryginalnych częściach, które były droższe niż made in japan. Ale kupiłem Aprilie ponieważ mieszkam w IT, mam kumpli co prowadzą warsztaty i sklepy motocyklowe. W przeciwnym razie bym nie kupił, choć uważam ze to dobry motorek w segmencie super sport.. Zasadniczym problemem jest czas oczekiwania na części u nas i totalny brak kompetencji jeśli chodzi o Aprilie. W przypadku Ducati jest podobno lepiej, ale ja nie mam doświadczenia ponieważ wszystko co potrzebuje oganiam w Romie.
Jednak patrząc na motocyklowy rynek italjański caponord jest takim samym tam egzotykiem, jak u nas Moto Morini. Kiedy widziałeś na drodze moto tej marki ?
Powodzenia.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem