Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.12.2018, 15:53   #586
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,431
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 17 godz 1 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał misiak Zobacz post
Dzieju ale smartfonowi możesz podyktować esemesa i powiedzieć do kogo ma wysłać , bez dotykania
Nooooo coooośśśtyyy
Używam tej funkcji w służbowym przy podawaniu adresów do nawigacji , o ile akurat wszystko działa.
Ostatni miesiąc można dostać szału z tym galaxy , rzuca dotyk , jak już nawiguje to cuda odstawia , w trakcie ma swoje pomysły , czasem żyje swoim życiem........ więc nie można na nim polegać , a skoro nie można polegać to nadaje się tylko do spuszczenia w sedesie.

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
A mój telefon służy do dzwonienia Normalnie mówię do niego, ktoś słyszy, a ludzie w szoku, że mówię i nie ma SMS Taki sobie mało śmieszny żarcik filozoficzny Że mamy czas na dyktowanie SMS zamiast rozmowy
Lubie patrzeć na miny ludzi kiedy odbieram dzwoniący telefon a im oczom ukazuje się ..... telefon a nie płaskie coś do palcowania
Nie zapomnę też sytuacji jak niosłem jakieś paczki , odbieram solida , przyciskam ramieniem do ucha idę gadając dalej a on po chwili jakoś mi się wysuwa , spadając odbija się od buta i ląduje w kałuży...... po czym go podnoszę , strząchuję wodę i dalej gadam....... miny przechodniów to widzących bezcenne
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem