Wątek: Kolosy 2014
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.03.2015, 13:32   #1
AmberBamber
kto hamuje nie wygrywa
 
AmberBamber's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Ostromecko
Posty: 881
Motocykl: RD07
Przebieg: 100+
AmberBamber jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 11 godz 35 min 7 s
Domyślnie Kolosy 2014

Witam.
Kto z szanownych koleżanek i kolegów będzie w tym roku na KOLOSACH (13-15.03.15)?

Ja.... hmmm chyba nie będę bo... pozwolę sobie zacytować wiadomość, którą napisałem do organizatorów :

"Amber Bamber
Witam serdecznie. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie jestem żadnym znanym podróżnikiem ani celebrytą. Jestem zwykłym szarym obywatelem, który jeździ tu i ówdzie od czasu do czasu. Raz samochodem, innym razem motocyklem, trochę autostopem... Od 5 lat jeżdżę z żoną na KOLOSY. Za kazdym razem spędzaliśmy czas od rana do wieczora przez 3 dni podziwiając ludzkie przygody i niesamowite wyczyny. Ale w tym roku to my rozpoczynamy największą podróż życia... w połowie maja tego roku przyjdzie na świat nasza córeczka. Już teraz planujemy podróże (małe i duże) we czwórkę.... ja, żona, córeczka i pies. Pierwszy plan to PORTUGALIA we wrześniu.

Do czego zmierzam... również w tym roku chcielibyśmy przyjechać na KOLOSY... ale dowiedziałem się że niestety nie ma żadnej możliwości abyśmy z żoną w zaawansowanej ciąży (31tydzien) mogli dostać się areny nie stojąc w kolejce. Owszem, pojawilibyśmy się jak zwykle rano aby wejść zanim jeszcze olbrzymia kolejka się utworzy lecz nie będziemy mogli pozostać na KOLOSACH do samego wieczora w ciągu. Chcielibyśmy wyjść i wrócić na dalszy ciag co niestety uniemożliwi nam stanie w olbrzymiej kolejce. W związku z tym z przykrością nie weźmiemy "udziału" w KOLOSACH w tym roku. Sądziłem że podczas organizacji pomyśleliście Państwo o takim drobiazgi jak kobiety w ciazy. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok."

Pozdrawiam.

Napiszcie jak bylo na KOLOSACH.
__________________
85% szans na przeżycie mają pacjenci trafiający na "stół" w ciągu godziny od urazu
AmberBamber jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem