Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.01.2019, 20:13   #28
tyran
Kiedyś R.T70
 
tyran's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Częstochowa
Posty: 1,420
Motocykl: Była RD04
Przebieg: 120000+
tyran jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 5 dni 6 godz 2 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Ludwiku (i inni potencjalni politykierzy).

Pisaliśmy już nie raz, że nie ruszamy polityki na forum. Kropka. Ktoś mimo to będzie ciągnął takie teksty - polecą bany. Dotarło?
Każdy ma jakieś preferencje polityczne. Zostawmy to poza forum!
Dość podziałów w społeczństwie! Tu łączy nas zamiłowanie do motocykli i podróży. Poza tym, nie chcę nabrać niechcęci do kogoś, kogo mogę spotkać na drodze i zamiast fajnie pogadać, udzielić pomocy, bądź o nią poprosić, dowiem się że jestem brunatny, czerwony, zielony czy tęczowy i radość z podróży zniknie na kolejnych 100 km.

Polityka jest ważna w momencie wrzucania głosu do urny wyborczej. W stosunkach międzyludzkich może czasami bardzo zaszkodzić.

Co do FV, to temat ciekawy i będę go śledził. Zainteresowanie moje wynika z przyczyn czysto ekonomicznych. Mam chałupę 200m2 z PC P/P i wszystko na prąd. W największe mrozy myśli o FV powracają ze zdwojoną siłą.
Patrząc na politykę dywersyfikacji źródeł prądu w UE, raczej pójdzie w kierunku ułatwiania prywatnym inwestorom.
Technika ogniw fotowoltaicznych też idzie do przodu i w obliczu fiaska wiatraków w obszarach mniej wietrznych; nie będzie dla niej konkurencji.
__________________
Serdecznie pozdrawiam.
Romek T.

Ostatnio edytowane przez tyran : 30.01.2019 o 20:39
tyran jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem