Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.08.2020, 10:11   #24
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,856
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 dni 6 godz 35 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zylek Zobacz post
Mam i66, używałem ze 2a tygodnie na moto. Dobrze przyjmuje Mapy OSM z http://garmin.openstreetmap.nl/. Jak ktoś jest uparty, to nawet przez telefon do zrobienia. Ze śladami jest gorzej. Mi się udało tylko przez BaseCamp na PC. Przez telefon męczyłem się w kilku Scenariuszach, włącznie z ładowaniem bezpośrednio na kartę pamięci, uploadowaniem przez kabel USB, bo telefon wykrywa Navi i kartę pamięci w Navi jako pamięć masową (Max 32GB), uploadowaniem przez explore.garmin.com i synchronizacją przez internet, oraz ładowaniem bezpośrednio z telefonu przez connect, nic z tego. Przez Basecamp bez pudła. Moim zdaniem base camp robi jakaś konwersje GPX, której żaden z powyższych nie obsługuje. Dla mnie trochę lipa.
Mój właśnie wjechał i zacząłem zabawę. Nie używam żadnych programów Garminowskich tylko bezpośrednio pcham wszystko do urządzania. Mapy łyknął jak Reksio szynkę, podobnie wszystkie ślady. Wszystko ładnie widoczne. Ekran chyba ciut większy niż w 64 ale w mojej ocenie kluczowy jest kontrast, który bije na łeb serię 62/64. Nie ma co porównywać. Czytelność o wiele lepsza a uchwyt na pewno również bo trzyma mega solidnie. Na plus to że da się ładować po wsadzeniu do uchwytu a nie jedynie kabelkiem wpiętym w urządzenie. Trasę w promieniu 100 km wyznacza bardzo ładnie i szybko. Na 500 km już chwilkę pomyślał ale i tak super bo w 64 na 90% wyskoczyłby zonk. Trochę do dupy że ma wbudowane aku więc nie da się wsadzić baterii w razie czego.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem