Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.01.2024, 20:10   #1930
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,827
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 49 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Kawalerki "odświeżone" nie po remoncie tylko odmalowane na hucie chodzą po 15 k/m2. Nie wiem w jakim stanie jest Twoja, czy tam piwnica czy nie ma, jaki układ. Za 6 k to nie ma o czym rozmawiać moim zdaniem. Teraz jest masa flipperów co na tym zarabiają. Młodemu proponowali 10k/m2 w Wawie. Poszło za 16300 m2. To masz mniej więcej obraz sytuacji.
Pojawił się brat który ma połowę mieszkania i po rozmowie z nim, z ciekawości dałem ogłoszenie na OLX, on wygooglał że 310000 PLN za te prawie 27 jest w miarę ok, ja robiąc ogłoszenie na szybko i bez zdjęć, dałem 350000 PLN i po kilku minutach edytowałem ogłoszenie, dodając że nie ma balkonu, blok z lat sześćdziesiątych, dwupiętrowy trzyklatkowy. Rano zamiast swojego telefonu wpisałem telefon brata bo on ma czas a mnie wkurzały wiadomości i połączenia. Dzisiaj już było dwóch oglądających, jeden miał dać znać do 17 po rozmowie z ekipą budowlaną, ile mogą dać. Dają 315000 gotówką, sprzedaż chyba nie powinna być problemem, ale to jest ciekawa sprawa ile wolnej kasy jest w obiegu.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem