Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.11.2023, 23:13   #11
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,341
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 5 godz 28 min 11 s
Domyślnie

Papier przyjmie wszystko. Ja już z kitajcami miałem umowę produkcyjna na ich liniach. Do dopiero było dziadostwo, choć sprzęt niby branzowego potentata. Jak hamulec elektromagnetyczny jakiegoś odwijaka zaczął szwankować po 2u tygodniach przysłali focie jak z tym sobie radzą ich technicy: deska tracą o bęben dociążona petowka z wodą na sznurku. Takie cuda widziałem u sowietów w latach '90.

A w temacie: motocykle to teraz zabawki. Często bardziej do lansu niż praktyczne. Czy ludzie kupujący zegarki za tysiące euro czy akcesoria do swoich cacuszek kupią takie Kove? Tak długo jak będzie wokół niego szum może i tak. Potem nikt ich nie będzie w bogatej Europie chciał.
Że testerzy chwalą? Za pieniądze chwalą chyba wszystko, bo nie pamiętam by o jakiejś nowości na której wozili swoje 4 litery wypowiadali się niepochlebnie. Nie ważne czy motocykl był od sasa czy od lasa.
Dlatego cenię twoje komentarze. Stronnicze, bo jak każdy masz swoje odchylenia, ale szczere z twojego punktu widzenia tego segmentu. Bez obrazy, tak trzymaj.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem