Wątek: Nowa Afryka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.05.2017, 00:34   #5601
greszczyn


Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Kościerzyna
Posty: 44
Motocykl: CRF 1000A
Przebieg: 50000
greszczyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 23 godz 25 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sneer Zobacz post
Jorge, moim zdaniem przeciętnie jest tak samo jak w starej, z dokładnością do szczegółów.
Poliwęglany (szyba i przednia lampa) rysują się od ścierki. Masakra.
Plastiki ochraniające bak są super, na dodatek mają taką fakturę, która maskuje obtarcia.
Uchwyt z tyłu się wyciera od byle czego. Stary był dużo lepszy.
Boczki na moje wyczucie są tej samej jakości. Podobno łamliwe, ale w RD07a też pękały dość łatwo.
O korodujących szprychach w NAT to pewnie czytałeś. Moje nie skorodowały, ale temat jest znany.
Co do gumy i żelaza to trudno sie wypowiedziec. Stelaż szyby jest faktycznie rachityczny by design.
Przyłącze się również do szybkiej listy małych baboli NAT.
Szyby to nawet owady rysują , przesadzam .....ale wytarcie na szybko , czym popadnie szyby albo reflektorów skutkuje rysami .
Uchwyt z tyłu działa ,twardy .....ale faktycznie wyciera się od samego patrzenia.
Szprychy, no nie wiem..... korozja kojarzy mi się z rdzą ,lecz u mnie "rudej" nie widać , tylko jakieś czarne gówno .
Na czarnym faktycznie powyżej 110-120 km/h , można doświadczyć dwojenia obrazu . Zaślepiania otworu nad/pod kierownicą jeszcze nie próbowałem , lecz wyższa szyba(Puig) do 140km/h na czarnym pomaga aerodynamicznie , to nie pomaga w deszczu , bo z szyby słabo woda spada.

No i trudna i wymagająca w ternie suka jest ,taka mocno ... otyła
Ale dlatego Ją lubię ,bo merda tyłem na szutrach jak bura suka ogonem ,że niby taka oswojona..... ale cały czas wymaga uwagi . Docieramy się

Ostatnio edytowane przez greszczyn : 24.05.2017 o 00:40
greszczyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem