Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.02.2011, 11:35   #23
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 2 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MOTOMYSZA Zobacz post
Cześć MCGREGOR.
Tak jak chłopaki piszą, kup sobie dobry nowy kask i buciory, a resztę może na początek z używek. Napisz jakiej jesteś postury (patyczak,king size czy też bigbalabum i czy S,M,L,XL lub XXL) a na pewno coś tam się znajdzie u każdego. Ja sam mam kilka rzeczy które się powiedzmy zdublowały w komplecie mojego ubioru motocyklowego i leżą niepotrzebnie i miejsce w szafie zajmują( nowa kominiarka Scotta, jakieś grube zimowe rękawice Scotta, kurtka+spodnie po mojej EX,zbroja Axo EVO i jeszcze parę innych).
Więc dawaj info jakim jesteś dużym chłopcem i coś tam w całej Polsce się znajdzie dla Ciebie.
Pozdrófko
ps Jak sobie przypomnę jak kiedyś tam, lata temu wstecz, gdy zaczynałem przygodę z moto-enduro i moto na poważnie w ogóle, w jakich ciuchach a właściwie szmatach jeździłem nie mających nic wspólnego z motocyklizmem tylko zwykłych warstwach "na cebulę" , to łza się w oku kręci.
Ale nigdy nie zapomnę tego uczucia gdy jechałem kupić pierwsze MOTO, swoją Super Tereskę 750 (YAMYCHA =motocykl dla SUPER PENERA) do Płocka z kumplem na jego Afri03 jako pasażer a wracałem już na moto. Jedna z największych radości życia! Niezapomniane!! Cudowne, mistyczne uczucie!!!
Pamiętam, jak jechałem pierwsze kilometry i jak nie mogłem się powstrzymać, żeby się nie śmiać tylko skupić na jeździe.
!!!!!GDYBY NIE USZY, TO ŚMIAŁBYM SIĘ NAOKOŁO GŁOWY !!!!!
Ależ się rozmarzyłem teraz.

Wszystkim "Nowym", co kupili właśnie swoje pierwsze moto w życiu, życzę 100000000000000 km bezpiecznego .
No i nie znikającego uśmiechu na gębie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurna, normalnie się rozczuliłem
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem