Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.11.2018, 20:00   #1
Radek Krakow


Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Krakow
Posty: 14
Motocykl: RD03
Radek Krakow jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 19 min 40 s
Domyślnie Ile da sie obnizyc siedzenie w Adventure Sport 2018

WItam, mam okazje stac sie szczesliwym posiadaczem afry adventure sport. Troszke jest jednak wysoka i doslownie kazdy centuymetr zrobilby roznice. Idealna wysokosc to dla mnie 85 cm. Moze byc troche wyzej, tez bedzie ok, ale 90 cm to dla mnie troszke za wysoko. A przynajmniej tak mi sie wydaje. Mam 180 cm i po prostu obawiam sie tanczenia jak baletnica gdzies w korkach albo, ze bedzie problem z cofnieciem na jakims bardziej miekkim terenie. Wiem, moge kupic zwykla, ale Adv. Sprt mega mi sie podoba. Oczywiscie przymiezylem sie i do jednej i do drugiej, ale mysle, ze jakbym dluzej pojezdzil to wtedy tak naprawde bede mogl stwierdzic, ze np 90 cm to jednak za wysoko lub nie. Stad mam 2 pytania:
1. Co uwazacie na temat tej wysokosci adv. sport: faktycznie bedzie uciazliwa na dluzsza mete?
2. Do jakiego stopnia i jak mozna uzyskac "nizszy efekt" siedzenia. Jesli pozycja startowa to 90cm, kazdy centymetr to wielki krok na przod. Pelnia szczescia to 85cm.86 tez bedzie super, a 89 juz bedzie lepiej niz 90cm.
Wielkie dzieki
Radek Krakow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem