Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.10.2010, 21:42   #24
Michasso
 
Michasso's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 182
Motocykl: RD07a
Michasso jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 54 min 14 s
Domyślnie

Ejj no spoko, chłopaki, sam nie wiedziałem że z tym taki problem może być..Do moderatora- mam wykasować ogłoszenie? Mi aż tak bardzo na tym nie zależy, bez przesady
Poza tym przed wyprawą byłem w poradni epidemiologicznej i dowiedziałem się gdzie malarone może być stosowany, a gdzie nie;]. Podejrzewam, że ktoś kto wyrusza w inny rejon sprawdzi jakie leki są mu potrzebne. Czyli jak wspomniał Podos, po pierwsze nie jesteśmy dziećmi, a po drugie nie przekfalifikowałem się w przedstawiciela farmaceutycznego i nie dorabiam na boku
Co do wątku o Etiopii, mogę zapewnić że jest to rejon najmniej Afrykański i ludzie rzeczywiście wyglądają zupełnie inaczej. Miesiąc wcześniej byłem w Senegalu i nie spodziewałem się aż takiej przepaści kulturowo..eee wizualnej (swoją drogą CPD w Maurytanii nie jest wymagany, nie wiem czy to poprawiliście).
To co w Etiopii daje się odczuć to fakt, że jest to kraj który nigdy nie był kolonizowany. Czuć tradycję (nie tylko picia kawy która stamtąd pochodzi) i zupełnie inną kulturę aniżeli w innych rejonach Afryki eksploatowanych przez Angoli, Żabojadów, Holendrów i resztę.
Co do urody kobiet..Niestety nie zdołałem wykonać ani jednej fotki tych naprawdę ładnych. Bardzo często miały przeświadczenie, że aparat kradnie duszę.
Zapytam jeszcze o aprobatę poprawnych politycznie, czy mogę umieścić wskazówki żucia chat'u (bo w końcu jest to nielegalny narkotyk w Polsce), żeby co niektórzy chętni przyjezdni nie mieli z tym problemu takiego jak ja miałem na początku.
__________________
Pozdrawiam, Michał
Michasso jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem