Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.01.2021, 22:54   #163
Tezla
 
Tezla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Kraków
Posty: 249
Motocykl: RD03
Przebieg: 80000
Tezla jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 14 godz 29 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas
Dupa trochę boli jak się to odczyszczone bloci ale kurde... nie bądźmy dziećmi.
Można też jeździć tylko po śniegu albo piachu


Imponujący projekt pedantycznie poskładany też kocham odremontowanie tych porządnie wykonanych roczników bo absolutnie warte są tego żeby dalej jeździły. Taka robota daje na pewno autorowi psychologiczną odskocznię od pracy dającą upust własnym ambicjom kiedy wreszcie można przestać się ograniczać dając kopa chochlikowi który ciągle pyta "a ile to będzie kosztować?"

Jako ciekawostkę napiszę że przestałem rozumieć zmiany układu jezdnego, taka RD03 jest perfekcyjnie zestrojona fabrycznie i cokolwiek tam zmienić to owszem coś się zyska ale traci tę pierwotną uniwersalność. Nawet takie opony fabryczne zmienić na terenowe i już nie będzie chciała bokami latać bo nadmiaru mocy to nie ma tak samo z fabrycznym zawieszeniem które do silnika jest dobrze dopasowane. Tuning motoru odbierze zaś długodystansowość skróci zasięg... Nauczyłem się cieszyć serią, zmiany mają sens tylko wtedy kiedy się lubi się dążyć do polepszenia wiedząc że króliczka nigdy się nie złapie i będzie zajawka na kolejny i kolejny projekt.
__________________
Honda XL 600 RM 86'
Honda XL 600 LM 86'
Honda XRV650 Africa Twin 88'
Honda XLV 750 R 83'
BMW R1100GS ABS 95'
Tezla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem