Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2018, 14:46   #4
CeloFan
 
CeloFan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 588
Motocykl: brak
Galeria: Zdjęcia
CeloFan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 49 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chemik Zobacz post
2. Czy Turcja tranzytem musi być nudna? Niestety tak mi się ten kraj kojarzy. Czytałem kilka relacji i szału nie ma. Duże odległości pokonywane asfaltami, turyści i komercja. Może moje wyobrażenie jest błędne? Może da się tam coś zwiedzić, zobaczyć, przeżyć by nie traktować Turcji jako tranzyt?
3. Jak w pierwszej połowie maja do tej Turcji dojechać? Może przez Grecję? Może przez Bułgarie? Znów - ciekawe miejsca, dostępność szutrówek itp. itd.
Mamy 2-3 tygodnie czasu i nie chcemy go spędzić na asfalcie.
Temat rozpoznawczy - szukamy alternatywnego kierunku dla siebie nie dając gwarancji, że z rad skorzystamy.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Turcja wcale nie jest nudna. Nudzi się, kiedy popierdziela się z prędkością światła autostradą. Poza tym, ludzie często przejeżdżają ten kraj od A do B traktując drogę tranzytowo właśnie. A że jadą w miejsca pełne turystów, to i turyści tam są Tak więc wystarczy nie płacić za drogi i zatrzymywać się w małych mieścinach po drodze.
Jest tylko kłopot z szutrami. Jak wiesz, jak się zjedzie z asfaltu, to się zwalnia i z 3 dni robi się dwa razy tyle.
Jechałem do Turcji i dalej na początku maja 2017. Przez Ukrainę, Rumunię, Bułgarię. W tych krainach łatwo o ciekawe miejsca i szutrówki przecież. Pozamykane są tylko najwyższe przełęcze.
__________________
Pełne zadowolenie składa się z małych uciech rozłożonych w czasie.
https://www.facebook.com/CFact1/

Ostatnio edytowane przez CeloFan : 25.01.2018 o 13:37
CeloFan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem