Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.02.2024, 20:32   #804
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,814
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 15 godz 3 min 44 s
Domyślnie

No i tego się boję najbardziej. Już teraz żona mówi że radia nie może posłuchać bo radio jest schowane w głośnikach. Dlatego zastanawiam się czy naprawdę tego potrzebuje, zwłaszcza że w obecnej chwili jesteśmy na etapie oczyszczania się z tego co narosło przez lata. Rozdajemy i wyrzucamy to co przez lata się zgromadziło. Komplety sztućców czy garnków wyposażyły już conajmniej 3 rodziny, pościele ręczniki o ubraniach nie wspomnę. Nawet kwestia mebli jest drażniąca, kompulsywne zakupy aby po krótkim czasie dojść do wniosku że mebel niepraktyczny. Ilość elektroniki zaczyna mnie przerastać a już się nastawiłem na następny aparat, zegarek i nowe audio do biblioteki. Książki wydajemy do bibliotek, a nie ruszyliśmy jeszcze tego co na strychu u mamy. Teraz ten HA bo może coś mi ułatwi, może nie ułatwi ale da zajęcie na krótki czas, a żona będzie światło włączać włącznikiem, syn będzie dzwonił abym zamknął rolety albo włączyć odkurzacz, chyba muszę to ponownie przemyśleć
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem