Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.03.2011, 10:55   #28
fxrider
Niepoprawny ideologicznie - XTZ/GS/LC4 ;)


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Józefów
Posty: 669
Motocykl: R1100GS, LC4
fxrider jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 17 godz 57 min 31 s
Domyślnie

Hej,
dzięki za odzew - będę starał się po kolei uwzględniać wszystkie podniesione kwestie, ale chciałbym najpierw zrobić kilka części wprowadzających ogólnie w temat, żeby każdy miał potem szansę zrozumieć o co właściwie chodzi - bez "przedwczesnych" przerywników typu "abrakadabra".
Jeśli kogoś problem w danym momencie bardzo męczy proponuję poprzekopywanie forum garniak.pl - tam są poruszone niemal wszystko możliwe problemy tego typu - na pewno więcej i dokładniej niż ja będę w stanie opisać tutaj. Właściwie te moje teksty są tylko zebranym do kupy, zredagowanym w jakąś zjadliwą dla większości formę ekstraktem z tematów poruszanych na garniaku.

Przy okazji mam pytanie: czy znalazłby się ktoś chętny na przygotowanie treści dot. zastosowania wszelkiego rodzaju telefonów jako platformy nawigacyjnej? (w miarę możliwości opis różnych systemów, dostępnego softu, zalet, wad, na co zwracać uwagę) - ja w tym temacie jestem noga (wychodzę z założenia, żę tel. służy do telefonowania, co nie ułatwia sprawy w tym przypadku ), a w wielu przypadkach takie rozwiązania mają sens (i są co raz popularniejsze) - nie chciałbym "dyskryminować" tego podejścia do tematu.
Nawiązując do pytań: planuję poruszyć temat "mam xxx PLN, co wybrać w przypadku jeśli" w opisem kilku możliwych platform/rozwiazań - ale tu ogranicza mnie moje własne doświadczenie (tzn. jego brak w przypadku wielu możliwych rozwiazań - n.p. wiem, że jest taka możliwość, ale nie wiem jak sprawdza się w praktyce) - stąd właśnie prośba o pomoc w tej kwestii.

Przy okazji zachęcam do wypełnienia ankiety: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8950 (już pojawiają się pierwsze ciekawe wnioski)

Dzięki za doping - to na prawdę cholernie motywujące, jak tylko znajdę na to wolną chwilę to będę ciągnął temat dalej.

pozdrawiam, Adam

P.S. Jeśli ktoś miałby ochotę opisać tutaj swoje własne doświadczenia z GPSami to też byłoby fajnie - na pewno są osoby "mocniejsze" w wielu z tych tematów niż ja.
__________________
lc4.pl - nowa strona pomarańczy
fxrider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem