Wątek: Sterowność
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.05.2018, 09:32   #14
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,857
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 5 godz 26 min 0
Domyślnie

Oczywiście. Ja i Radiolog.
Radio ma przód wkładki andreani-wychodzą najtaniej a robią super robotę. Tył wilbers competition, ale masz do wyboru nitrona, hyperpro mupo i ohlinsa.
Ja mam przód od nowej adventure sport jest niebo a ziemia, są całkiem inaczej zestrojone i mają twardsze sprzęzyny, żeby ustawić SAG pod jedną osobę a waże 100+musiałem na maxa rozkręcić napięcie wstępne-więc mam jeszcze dużo zapasu na plecaka i bagaż, oprócz tego zawias z ATAS ma większy skok. Zastanawiałem się nad ohlinsem bo różnica w cenie nie jest b.duża, ale ohlins nie robi amora 'pod Ciebie' zamawiając wilbersa podajesz wagę twoją i plecaka, styl jazdy i oni wkładają odpowiednią spręzynę+stroją amor pod twoje potrzeby, oprócz tego zamówiłem amor dłuższy o 25mm i z czego połowa to dodatkowy skok czyli mam teraz 255mm z przody 232mm z tyłu.
Czego byś nie wybrał będziesz zadowolony. Możesz też iść w rodzimą produkcje sanchez robi amortyzatory, śluza ma w swojej xrv spytaj czy warto.

Kolejna opcja to wysyłasz zawieszenie na 'tuning' wkładają Ci twardsze spręzyny i zwiększają tłumienie -sanchez, BGF, szukiel.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.

Ostatnio edytowane przez madafakinges : 28.05.2018 o 09:40
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem