Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.01.2023, 10:31   #1
Staszka


Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: Kraków
Posty: 3
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Staszka jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 31 min 53 s
Domyślnie Maroko - 25.04 - 28.05, czyli wyjechać i niechętnie wrócić

Hej,

Choć na forum jestem od kilku lat, to jest to mój pierwszy post, więc witam!

Ale do rzeczy:

Jedziemy z kolegą do Maroko i szukamy 3ciego kierownika (we 3 wydaje się optymalnie). Wyjazd z Polski 25.04 powrót do Polski między 25-28.05. Tak, wyjazd na miesiąc i nie będzie krócej. Łącznie wyjdzie z 8000km.

Jedziemy na kołach do Genui, tam prom (wypłynięcie 27.04) do Tanger i tak samo wracamy z Maroka. Koszt promu ~1600PLN/os z moto w obie strony z kajutą.
Na samo Maroko mamy 24dni/4500km, plan mniej-więcej jak niżej. Chcemy też wjechać na Saharę Zachodnią (jest to opcja, zobaczymy jak będzie szło).

Do zobaczenia wszystko co się da, te znane i nie znane miejsca. Nastawienie na spanie pod namiotami (chyba, że kwatery będą tanie). W większych miastach robimy 1 dzień wolnego na zwiedzanie. Plan jest mocno elastyczny, przy takich wyjazdach trzeba czasem improwizować
Będzie offroad (myślę, że 40% czasu), ale pod średnio-ciężkie motocykle (Ja T7, kolega Tiger 800). Opony dualowe/kostki pasuje mieć.

Może ktoś będzie chętny i chciałby wybić z domu na dłużej (potrzeba wziąć 22dni urlopu)? Piszcie śmiało w przypadku pytań
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg plan trasy.JPG (69.3 KB, 36 wyświetleń)
Staszka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem