Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.01.2012, 17:14   #383
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Klasa jak klasa, są różne
Tak samo jak różne są szkoły
Jazdy jak i techniki budowania motocykli.

KTM jest mądrzejszy i trwalszy od większości ich kierowników choć niestety relacje z pięknych miejsc jakoś ostatnio obfitują w awarie lc4 i lc8.
Dla gościa co jeżdzi od lat japońcem i raz na rok przed sezonem albo po oddaje go na serwis albo i nie, może wydać się to totalnym absurdem co się dzieje sie czasem z motocyklami ktm, czytając choćby tylko relacje. W salonie raczej sie tego nie dowie
Może, czego Nam nie życzę, takie przygody ze sprzętem staną się poprostu chlebem powszednim za jakiś czas. A bicie piany na forum AT się skończy, bo Afryki wyginą :P
A dziadki co jeździli youngtimerami dual sport ęduro będą się musieli przeprosić z faszystowską zarazą :P
I wszyscy podamy sobie w końcu ręce


A co do wypowiedzi Wiecznego, to wyczytałem między innymi w niej że Pan od pomarańczy nie skończył za wiele klas jazdy ęuduro a wiem że rozłożył i złożył by swoją pomarańcze jedną ręką i to po ciemku i każdego innego harleya

A po trzecie to pewnie nie pisał Wieczny, tylko obrońca praw ucieśnionych oraz właścicieli pomarańczowej zarazy nie jaki Fxrider
W stopce widać hacked na konto Wiecznego

PS: KTmy w relacji Domestosa, rozsypały się wiecej razy niż raz, i więcej niż jeden LC8 o ile dobrze pamiętam
PS2: O perypytiach drugiego ktm z drugiej relacji nie ma co roztrząsać. Najważniejsze że obie wycieczki się odbyło a my mogliśmy sobie posuchać i poglądać foty się na chwilę tam przenieść Było wyjebiście !!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez rambo : 07.01.2012 o 17:23
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem