Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.05.2011, 15:05   #111
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

Witam wszystkich i przepraszam zainteresowanych za taką zwłokę. Niestety mam złe wieści dla siebie i dla was, pokomplikowały mi się pewne sprawy i niestety nie będzie mnie stać na jakikolwiek wypad dalej niż na wioski wokół miasta. Przez chwilę nawet wisiała nademną ciemna chmura pod nawą 'muszę pozbyć się jedynego motocykla...'. Marcin nie mogłęm zabrać motocykla ze sobą do rzeszy. Jeszcze do niedawana nic nie było pewne nie odzywałem się ani nie odposywałem a do tematu tez nie zaglądałem bo miałem inne sprawy na głowie... Plany były wielkie i świetliste ale niestety ja/organizator/pomysłodawca odpadam... Przepraszam wszystkich za zawracanie głowy ale będę musiał poczekać jeszcze kilka lat na wyprawę życia.
Jeśli znajdzie się grupa ludzi którzy będą chcieli wybrać się na planowaną wyprawę będę teraz w stanie śledzić temat i pomogę co mogę, czuje się zobowiązany jak by nie patrzeć.
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem