Wątek: XXII Rajd WIR
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.10.2019, 08:24   #203
Ivi
covax
 
Ivi's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Podlaska wioska
Posty: 1,043
Motocykl: MZ ETZ 250 i coś jeszcze
Galeria: Zdjęcia
Ivi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 13 godz 17 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sluza Zobacz post
Ej, ale to nie tak, że trasa była trudna. To były po prostu niefortunne wywrotki, nie wykluczam, że promile zrobiły swoje.

Ale generalnie to my się naprawdę kiedyś pozabijamy. Jak zobaczyłem, że się podkładaliśmy za boksującym motocyklem to lekki strach mnie zdjął. Przypadkowy kamień spod koła łeb by na wylot przebił. Na przyszłość musi się znaleźć jakaś mądra i odważna osoba, która w trosce o bezpieczeństwo postara się przemówić do rozsądku, bo ja nie byłem w stanie zaprotestować, choć w głębi serca na pewno czułem, że postępujemy niewłaściwie
Ja wiem, że jesteśmy pojebani, co jest zwykle gwarancją udanej imprezy, ale trochę to mnie martwi. Jazda po pijaku w nocy, bez żadnych zabezpieczeń też się źle kiedyś skończy

Także taką mam refleksję
Było zajebiście, choć mało pamiętam, właściwie prawie nic, nawet nie wiem czy w końcu zaruchałem czy znowu tylko wóda
Noooo a weź i dopchaj się żeby przemówic do rozsądku, ja próbowałam ale zwarte koło patrzących nawet nie chciało mnie dopuścić-"zostaw, nic im nie będzie, kluczyków nie zabierzesz bo nie ma" no to zostawiłam.
Ale mam pomysł na następny Rajd.Zamówię grupę striptizerek,to może zajmiecie sie patrzeniem na dziewczyny a nie robieniem szajby
__________________
Подумаешь что жизнь короткая и выпить захочется….
Ivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem