Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.07.2018, 09:23   #36
Boogee


Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Gdynia
Posty: 3
Motocykl: CRF 1000
Boogee jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 25 min 33 s
Domyślnie

Koledzy. Pozdrawiam wszystkich i witam jednocześnie bo nowy jestem. WieniuZiel opisuje coś co mnie się zdarzyło i z czym jest problem i to duży. NAT z DCT, nalot 29000. Do 25000 wszystko OK. Zimny silnik po odpaleniu gaśnie..... zapyrka i stop. Trzeba przytrzymać delikatnie na gazie i wówczas za kilka sekund się ustabilizuje i już ok. ALE ! Jak dasz za dużo to wskoczy na 1900 ( WieniuZiel ) i na skarby świata nie wrzucisz D. Pomaga TYLKO podpięcie kompa serwisowego i reset. Następna taka akcja i znowu to samo. Jak dupa stałem kilka godzin na Sardyni czekając na transport do serwisu. Dodatkowo skrzynia zaczyna świrować. Podejrzewam ze ma to związek z problemem jak powyżej. Biegi jakby się kleiły zmiana z szarpnięciem, potrafi w trybie D dojechać do 80 na 3 biegu i dopiero zmienić. Po przejściu na manualna zmianę klawiszami chodzi jak burza. Jeżeli jest gdzieś w Polsce serwis który ogarnia DCT i NAT to poproszę o informacje. Generalnie jestem mega zadowolony z moto ale ostatni wyjazd i przysiady w trasie były BARDZO...... frustrujące
__________________
A tak to pozdrawiam
Boogee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem