Wątek: Brzegiem Warty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2018, 22:13   #12
Marcinnn6
 
Marcinnn6's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 868
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Marcinnn6 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 41 s
Domyślnie

Ja też dojechałem, wyjazd bardzo spoko!

Krótko o tym co się działo:

O 12 spotkaliśmy się na stacji benzynowej w Kiełczygłowie. Szybkie powitanie i ruszamy.

Będziemy się kręcić w okolicy Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Gdzieś tam, Warta będzie nam towarzyszyć w przejażdżce. Teren bardzo fajny, sporo lasów, delikatne górki, nawierzchnia raczej luźna, sporo piachów.

Skład: dwie RD07 i Huska.
Królowe troszku miały dzisiaj fochy




Po pierwszych metrach (kilometrach?) – w afryce Kuby zaczynają falować obroty. Trochę poszukiwań i winna okazuje się zapieczona linka od ssania, szybki demontaż i lecimy dalej:




Wreszcie off, zjeżdżamy z asfaltu. Pierwszy jedzie Dawid. Po jakimś czasie leśną dróżką wypadamy na kawałek wybetonowanej drogi. Nawierzchnia pokryta sosnowymi igłami, jak się okazuje dosyć ślisko. Dawid odkręca manetkę i jeb. Szlif.



Motocykl obkręca się o 180st, na drodze zostają wydrapane ślady po gmolach i lewym podnóżku.
Jechałem za Dawidem i kurde wyglądało to niebiezpiecznie. Na szczęście tylko dziura w spodniach, przytarty gmol i trochę boląca noga.




Wracamy na szlak, a miejscówki są całkiem fajne:





Tym razem kaprysi afra, Dawida (może to efekt gleby?) - przyczyna okazuje się oczywiście prozaiczna ale zanim zostało to odnalezione, trochę popchaliśmy motur (tzn. Kuba pchał, a ja fotkę robiłem - no dobra potem pchaliśmy razem, żeby nie było.










W międzyczasie okazuje się, że po prostu przewód od masy się poluzował i dlatego był problem z odpaleniem i ze znikającym prądem. Usterka usunięta, jedziemy rozpalić ognisko. Fajne miejsce nad brzegiem Warty:






Kiełba z ogniska smakuje zajebiście, kończymy i ruszamy w drogę powrotną.

Ostatnio edytowane przez Marcinnn6 : 22.09.2018 o 22:27
Marcinnn6 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem