Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.12.2019, 23:07   #11
sagittariush
Siwy dym
 
sagittariush's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Poznań
Posty: 69
Motocykl: NAT
Przebieg: 24000
sagittariush jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 21 godz 38 min 33 s
Domyślnie

Cieszę się bardzo, że podejmujesz wysiłek, by nam to opowiedzieć. Ja jestem już "starym" człowiekiem, tzn. takim, który uczył się obowiązkowego języka rosyjskiego przez dużą część edukacji i szczerze go nienawidził Jednak teraz, po wielu latach jestem wdzięczny jednemu z moich nauczycieli, że "katował" mnie i dziś, po krótkim przypomnieniu sobie tego pięknego języka, jestem w stanie porozumieć się w nim, a dzięki niemu także w... tak, tak ukraińskim
Co do stereotypów - no cóż, spowodowane są one przeszłością naszego kraju i dzisiejszym przekazom z mediów, które dotykają przede wszystkim polityki. Na szczęście wielu z nas, ma otwarte umysły i wie, że stereotyp to mit. I Ty im nie ulegaj obserwując Polaków
No i daj nam tę wiedzę Rosjanko, która używa języka polskiego, jak swojego

Z pewnością będę wnikliwie śledził Twoją opowieść, ale mam jeszcze taką sugestię dla forumowiczów.

Proponuję zorganizować "masowe" spotkanie z Kateriną, by móc posłuchać opowieści Kateriny "na żywo", pogadać i poznać całą ekipę, którą ciągnie kierunek Rosja, być może nawet z perspektywą zorganizowania wyjazdów w grupach i podgrupach

Katerina, co Ty na to? Podjęła byś się prowadzenia prezentacji na takim spotkaniu?
__________________
Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie... Dla takich, którzy myślą, święte nie jest nic...

Ostatnio edytowane przez Novy : 14.03.2021 o 13:23 Powód: Połączenie postów
sagittariush jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem