Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.06.2014, 19:56   #14
marta
 
marta's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Gdynia
Posty: 123
Motocykl: RD03
marta jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 3 min 52 s
Domyślnie

Mały Domino rzeczywiście jest idealnie bezpieczną opcją, tylko coraz trudniej o zdrowe sztuki.
Jeśli jakimś cudem znalazłbyś gdzieś Suzuki DR-Z 250 - nie 400, których jest pełno. Jesienią była na sprzedaż jedna sztuka w kraju, koło mnie. Miałam okazję przetestować i Dominator się chowa. Mocy jest w tym podobnie, ale prowadziło się znacznie lepiej po polnej drodze. 116 kg (nie pamiętam, czy zalany, czy suchy), ale w związku z tym nawet wysokość nie była problemem. Kanapa supermiękka i w razie potrzeby kawałek do wycięcia, bo bardzo gruba. Jeśli wzrost odpowiedni , to może mogłaby spróbować Yamahę WR 125 R . WR 250 R mają już kosmiczne ceny, więc nie polecam. Wycięcie siodła, opuszczenie na lagach i skręcenia amortyzatora dało mi już 86 cm. Jeśli 125 ma podobną konstrukcję, to dla niektórych wystarczy. Około 5-6 tys kosztują Yamahy XT 125 R . Zdarzają się sztuki w bardzo dobrym stanie, bo to dość świeży motocykl. Jest szansa, że dużo nie stracisz przy sprzedaży, że jeszcze nie trzeba będzie w niego inwestować. Przejechałam się takim prawie nowym. Po XT 600 było już dla mnie za słabe, ale za to nie zrobi krzywdy .
marta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem