Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.02.2014, 15:52   #64
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 48 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaro Zobacz post
Dobrze prawisz tylko jest jedno zasadnicze pytanie:do czego te narzędzia mają służyć?Bo jeśli do grzebania przy sprzęcie ciężkim typu koparka czy kombajn to na pewno masz rację,ale jeśli chodzi o majsterkowanie przy motocyklu samochodzie czy rowerze to trochę chore podejście do sprawy.Czy jeśli się chcemy napić piwa to kupujemy browar?
Jeśli będziesz używał narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem to to Yato w zupełności wystarczy.Możesz mi wierzyć,że ja mojego zestawu nie oszczędzam.A jeśli pan Edzio w PGRze na klucz założy metrową rurę to nawet te najdroższe nasadki będą pękać.
Eee zaraz "chore" - stanowczo za grubo powiedziane.

Robiłem przy Afrze mocowanie tłumika i mocowanie płyty bagażnika - rozwaliłem klika toraxów i płaski wkrętaków. Połowa z tego była od Yato lub pochodne. Nie mówię, że masz sobie nie kupować - dla mnie możesz robić młotem i przecinakiem - kto co lubi. Ja po prostu mówię, że zamiast wydać 100 zł na kilo złomu, wolę wydać 200 zł na dobry (nie profesjonalny) mniejszy zestaw. Do wkładania rurek mam japoński klucz, który kosztuje tyle co 4 zestawy chińskiego wyrobu. jeśli ktoś dokręca śruby we współczesnych Suzuki (dokręcałem to wiem) to faktycznie nie potrzebuje nic wielkiego . Ja tam nie lubię kiedy klucz 13" ma 13,3", a nasadka po dokręceniu zostaje na śrubie, razem z końcówką klucza... Przecież Nm jest taki sam dla chińczyka i nie ...

Jeden lubi jabłka, drugi córkę ogrodnika ...
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 19.02.2014 o 15:55
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem