Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.06.2016, 23:05   #32
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,790
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 7 godz 23 min 0
Domyślnie

Szanowna Pani Doktor!

Prawdziwe Profsory tlumacza takie sprawy przy piwie wiec sadze ze ten odpowiadajacy profesor piwa nie pije. A pamietam cwiczenia z moimi studentami przy piwie Bo piwo to czasami jest jak otwieracz. Otwiera strefy w mozgu do ktorych nauka podchodzi jak pies do jeza. Bo tam kroluje wyobraznia ...

A tymczasem krotki epilog od Dr. Ee.

"
Jadę Kolejami Łódzkimi z powrotem. Z Łodzi Widzew do Kutna. To dopiero trzecia przesiadka... Czekają mnie jeszcze w Kutnie, Toruniu i Bydgoszczy.
Na przeciwko mnie siada babcia z wnukiem. Młody (z 8 lat) od razu wyciąga smartfona. Po kwadransie ciągłego klepania babcia zwraca mu uwagę:
- Schowaj ten przeklęty telefon! Spojrzyj za okno. Zajmij się otoczeniem.
Nie mogę babciu! Załatwiam bardzo ważne sprawy!
W końcu chowa telefon i zajmuje się paczką czipsów.

Ja nie załatwiam żadnej... Do Pińska przyjeżdżają Żydzi. Odprawiają modły przy płocie, gdzie ostała się resztka macewy. Fragment steli kamiennej. Nikt nie jest im wstanie zakłócić modlitwy, odwrócić ich uwagę, mimo toczącego się obok, ciekawskiego życia...

Lubię takie wyjazdy, bo na nich wyłączam mózg. Gaśnie, jak światło w lodówce. Otwierasz - świeci, zamykasz - gaśnie. Ale nie widzisz, że gaśnie. I oto chodzi.

Dziękuję wszystkim czytelnikom za poświęconą uwagę.

P.S.
Kupię tandem tanio.

"
liste niezliczonych nagrod, grantow i wywiadow dotyczacej tej expedycji opublikujemy pozniej. Studentki chcace autograf od tak znanych osobistosci, proszone sa pojedynczo jutro od 16tej w pokoju 8. Prosze pukac 3 razy, 2 razy krotko, przerwa i 3 pukniecie...
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem