Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.03.2017, 14:31   #1
adoado0


Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Chojnice
Posty: 231
Motocykl: RD07a
adoado0 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 1 godz 53 min 31 s
Domyślnie Bałkany 2017 - maj/czerwiec

Wątków o przykładowej Albanii jest sporo, ale z tego co widzę, albo tempo pendolino, albo lekkie motocykle z lawetami.
30-ka na początku maja stuknie, nigdzie nie byłem, Afrykę non stop naprawiałem, więc chyba coś robię źle i potrzeba zmiany. Wyszło na to, że mojej Afryki nie zrobię na tip top, 30ki na karku nie cofnę to pora w końcu ruszyć dupsko i nie zajmować się sprawami przyziemnymi.
Ciągnęły mnie dalekowschodnie rejony, ale z racji braku jakiegokolwiek doświadczenia, zdecydowałem w tym roku celem rozgrzewki wybrać własnie na Bałkany, no i lubię ciepło.

Założenia są takie:
- po taniości - spanie namiotowe
- 'ja się nigdzie nie śpieszę'
- jeżeli soft offem możemy nazwać szutry to mogą się zdarzyć, normalnego offu nie planuję, bo się na tym nie znam, 1h jazdy Afrą po piaszczystym torze mx uświadomiła mi to skutecznie
- termin - jakoś połowa maja - może koniec
- czas - tak z grubsza patrzę to może być to ok 4kkm więc z 20 pewnie dni minimum
- trasa - nie mam na razie nic, na mapę patrzę to fajnie wygląda wesołe kółko - Słowenia, Chorwacja, Bośnia, Czarnogóra,Albania, (może Grecja), Bułgaria i wtedy powrót

U mnie największym problemem jest to, że nie potrafię się określić ile dziennie chciałbym przejechać, jak okolica jest ładna, żar się z nieba leje, to wolę się walnąć nad wodą niż gnać dalej, bo droga czeka. Nie chcę jechać na zasadzie 'zaliczenia' kilometrów, byle wiecej - czas mnie nie goni, o dziwo.
Zdaje sobię sprawę, że cały trip to może i ciężko wspólnie nieznajomym przejechać, ale zawsze można wyruszyć wspólnie i ew poźniej się rozjechać, jakby były inne preferencje. Początkowy przejazd Polska, Słowacja to podejrzewam, że tempo większe niż 'gdzieś tam dalej'.
Mogę pożyczyć kufry Touratecha bo ja się z nimi pokłociłem, tyle że bez stelaży, ładne lśniące, w środku wyczyszczone, po dwóch razach dostały permanentnego bana
adoado0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem