Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.11.2012, 21:40   #172
KML
 
KML's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,519
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
KML jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
Domyślnie

Ja używam od ok 6-iu lat zbroi Arlen Ness , po tak długim czasie użytkowania żadnych awarii.

Używałem jej na różne sposoby, samej , pod koszulkę lub pod kurtkę, wygoda jest.

Zbroja ma dla mnie wadę , za każdym razem gdy ją ściągam to koszulkę pod spodem mam mokrusieńką, plecy, klatę i brzuch.

O ile używa się jej samej na twardym i się jedzie, to rzeczywiście jest fajnie przewiewna ale jeżeli założę już na nią kurtkę to robi się termo masakra, dlatego na twardym wolę przewiewną kurtkę z ochraniaczami.

Na crossie używam tylko zbroi jednak wysiłek i niższa prędkość pokonywanych przeszkód powoduje że czuje w niej dyskomfort.
O ile podczas jazdy nie zwracam na to uwagi bo skupiam się na prowadzeniu to już przy odpoczynkach czy przebieraniu się po treningu, jest kiepsko.
Najbardziej mnie to denerwuje w chłodniejsze dni , gdzie zagotowany ściągam z siebie te mokre łachmany a lekki wiaterek czy temp. poniżej 8st. potrafi przyprawić mi gila i automatycznie uniemożliwić kolejny wypad.

Moje spostrzeżenie jest takie że:
W zbroi na twardym potrafi być przewiewnie ale ganiając np. po torze już nie jest tak wesoło, piszę to żeby nowo nabywający nie myśleli że będą mieli od razu klimę jak w aucie.
__________________
BMW R1150R
Jawa 250 353 `58r

Ostatnio edytowane przez KML : 06.11.2012 o 21:43
KML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem