Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.07.2016, 12:14   #32
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,790
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 godz 35 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adiko. Zobacz post
Używam takich na snowboard i na moto, noga się nie poci a nie nie marznie, bardzo wygodne. Nie wiem tylko jak sprawdzają się w deszczu. Maja bardzo dobra opinie wśród użytkowników.
http://bionic-sklep.pl/product-pol-2...g-X-SOCKS.html
Kupiłem to coś specjalnie na wyprawę bo miało być super, hiper, mega, wypas produktem. Że zacytuję:
Cytat:
Zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Reguluje temperaturę podstawy stopy i odprowadza wilgoć oraz przegrzane powietrze w momencie, gdy stopa jest dociążona w bucie. W momencie odciążenia system pompuje do podstawy stopy świeże powietrze, które dopływa poprzez kanały Air Guides™ i główny kanał wentylacyjny umiejscowiony wzdłuż wewnętrznej strony goleni. Dzięki temu stopa pozostaje sucha. Na spodzie stopy znajduje się sieć mniejszych kanałów, które wspierają system wentylacji.
A teraz fakty. Zapłaciłem ok 100 pln za parę i w życiu moje stopy nie miały do czynienia z większym gównem łącznie z fizycznym wejściem gołą stopą w świeżutką kupę krowy. Nogi pocą się w tym niesamowicie (buty SIDI Adventure Gore), że nie wspomnę o zapachu a dokładnie kosmicznym smrodzie jaki emitują te skarpety po całym dniu jazdy, który mocno otumania ruskie komary, które potem w ataku wściekłości atakują ze zdwojoną siłą. Już wieszałem psy na SIDI ale okazało się że zmiana skarpet na wykonane z wełny merino spowodowała że problem potliwości i smrodu zniknął definitywnie. Nie polecam skarpet X-Bionic a w zasadzie polecam omijanie tego gówna szerokim łukiem.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem