Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.10.2010, 00:56   #4
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 3 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Ja mam 185cm,wiec troche wiecej.Mialem takie siodlo w Rd07a i powiem,ze bylo cudownie wygodne.Lepsze od tego ktore mam obecnie-Jugdblutha.Jezeli jezdzisz w pojedynke bedziesz mial radoche.Pasazer bedzie sie zsowal na ciebie wiec niech sobie odpusci jazde z toba.Nie pamietam,zeby bylo nizsze,ale napewno nie jest wysokie.W kazdym razie ja bylem bardzo zadowolony.Tez kupilem uzywke i gabka byla troche nie halo ale i tak bylo wygodne.Jednak kupowalbym raczej w jak najlepszym stanie.Co z tego ze Corbin,jak gabka bedzie wysiedzona.Sama plyta siodla nic ci nie da.
Myku mam Jugde i przy moim 176 jest wyżej niż w oryginale (o ok 3-4 cm). Co ciekawe to nie tyle efekt wyższego przodu, co szerokości, a wiec rozstawu nóg. Siedzenie mam "niewysiedzone". Na tym nie śmigałem, ale widzę dwie wady w porównaniu do jugda, materiał to chyba skóra, więc więcej "zabawy" z nim w pielęgnacji i wysuszeniu. Druga sprawa to ślizganie się (pasażer). Dodatkowo chyba te siedzenie nie jest na oryginalnej płycie. Na plus jednak można (jak sądzę) zapisać większy komfort (miękkość) - ale to wiem raczej z macania afry z takim siodłem.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem