Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.02.2018, 17:30   #317
HarryLey4x4
 
HarryLey4x4's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Wlkp
Posty: 451
Motocykl: CRF 1000D Transalp-XL650V CB750 BMW-R850R
Przebieg: 400
HarryLey4x4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 53 min 12 s
Domyślnie

IMO - koszmar hydraulika to dobrze powiedziane, do tego kolor podkreśla te mankamenty.
Rozumiem,że coś przemawiało za wyborekm tego rozwiązania technicznie, ale nie rozumiem wyboru koloru. Mojego koloru się czepiają i także tego nie lubię, ale skoro mamy szczerze powiedzieć, to jeśli już musi zostać to rozwiązanie, to chyba przemalowanie na czarny byłoby jakimś lepszym rozwiązaniem. Czy teraz to ma być srebrny kolor ? Jeśli tak , to może spróbować jakiegoś "innego srebrnego".

I jeszcze uwaga techniczna: Te łączenia rurek na zaciskanych obejmach jak się domyślam są na imbusikach. Nie bardzo sobie wyobrażam, po lekkim szlifku na czymś twardym (nawet nie chcę myśleć o asfalcie - tfu tfu) zastanawiam się czy będzie można to rozebrać i sensownie spasować. Mimo wszystko elementy spawane łatwiej chyba jest dogiąć niż ponaprawiać te elementy.
W rozwiązaniu np. Heeda, podoba mi się to, że w razie czego dokupuję tylko jedną stronę. To tylko taka uwaga nie mająca nic wspólnego z wyglądem.

P.S. Pocieszające jest w tym wszystkim to ,że akurat to można zawsze zdjąć , przemalować, wymienić itp. Najważniejsze ,żeby Tobie się podobało.

Ostatnio edytowane przez HarryLey4x4 : 14.02.2018 o 17:44
HarryLey4x4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem