Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.07.2008, 11:54   #10
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 8 godz 59 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kamek Zobacz post
Ech Franz..wiem co masz na myśli.Rzecz w tym, iż 14 dni to raczej wszystko co uda sie wygospodarować. Oczywiście było by bosko móc przez 6 tygodni wszystkie wymienione kraje dokładnie objechać ale cóż...tyle urlopu nima. Czy jest coś niepoprawnego w wybraniu trasy która prowadzi przez kraje w których nie byłem? Nie warto ich zobaczyć choćby tranzytowo? Uważam, że jakbym chcial 14 dni poleżeć w Grecji czy Turcji to bym wsiadł w samolot...a nie poto jeżdżę motocyklem. Kwestia naklejek to rzecz gustu więc chyba nie ma co dyskutować... A może chodziło Ci Franz o to, że jakość dróg w wymienionych krajach nie pozwala na pokonanie takiej trasy w tym czasieTo bym zrozumiał.
Bo nie lubię powierzchownie. Na samą Turcję mało 14 dni.
Nie ma mowy o leżeniu.
Mając 14 dni objechałem w Grecji tylko Pelponez ale mogę powiedzieć ,ze go zobaczyłem. Trochę pojeździsz to zrozumiesz . Na razie wal kilometry.
Póżniej zaczniesz smakować, to chyba dopiero przychodzi z wiekiem.
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>

Ostatnio edytowane przez Franz : 12.07.2008 o 12:50
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem