Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.06.2016, 13:19   #45
Evvil
 
Evvil's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1,146
Motocykl: oby złodziej kulasy połamał
Przebieg: :(
Evvil jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 18 godz 11 min 26 s
Domyślnie

Kupiłem w demobilu dwie pary Haixów Ratowniczych - tych z wentylacją i zapięciem na suwak - super buty, nic nie przemaka, bardzo wygodne i bardzo szybko się je zakłada i zdejmuje. Pomimo tego że są to buty za kostkę latem też w nich chodzę i nie odczuwam żadnych "niewygód". No nie śmierdzą po prostu i basta.

Teraz wczesną wiosną - dwa dni chodzenia po górach w śniegu po łydki, w tym podejścia po lodzie bez raków, mnóstwo błota i kamieni - na butach nie zrobiło to żadnego wrażenia - i chyba byłem jedną z niewielu osób którym nic nie przemokło.

Co do motocykla - tylko dobre buty motocyklowe. Tu nie ma miejsca na oszczędzanie - uwierzcie mi że ortopeda i operacje są dużo droższe niż tysiak z hakiem wydany na porządne buty.

Szczególnie jeśli ktoś lata sprzętem w terenie - no ludzie!!!

W Maroku przy średniej prędkości przychaczyłem czubem buta o głaz na skarpie. Nogę odbiło mi do tyłu z dość dużą siłą. Przez kilka minut mrowiła mnie cała noga i myślałem że jest strzaskana - co się okazało? Nic. But odebrał całe uderzenie, pięknie je rozprowadził. W poprzednich butach (O'Neale za 600 zł) raczej zakończył bym wyjazd w tym miejscu.

Najrozsądniejszy imho stosunek jakości do ceny - TCX PRO 2.1 niezniszczalne profesjonalne turbobuty w jeszcze rozsądnej cenie jak na tej klasy sprzęt.
__________________
------------------------------------------------------
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
------------------------------------------------------
Evvil jest offline