Wątek: Xr 600
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.04.2016, 23:49   #12
xrmat


Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 6
Motocykl: RD03
xrmat jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 3 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kisiel Zobacz post
Widać, że się Junaka nie miało... a na poważnie, Mareksz dobrze prawi, każdego dużego singla tak rozkręcisz. O ile moto sprawne, iskra, paliwo i powietrze na miejscu. Bo kompresja chyba jest. Powoli i metodycznie, z uwagą na odbicie kopniaka, bo nogę można sobie załatwić.
Kolego junaka mam 500-ke. I odpalam go bez problemowo. Odprężnik używać znaczy się potrafię.
Co do iskry, to jest nie najmocniejsza ale jest. Cewka ładująca cdi daje 40 v. Nowa świeca też jest. Gaźnik na razie nieruszany. Motor jak zapali za autem to chodzi jak rakieta i wolne i wysokie. Idzie jak szatan. Obstawiam więc że gaźnik jest ok w takim razie. Kolega zapalił ten motor ale też się nakopał. Mi z raz też się udało ale z wielkim trudem. Za autem dosłownie przekręci 2 ,3 razy kompresja i pali. Dosłownie po 1 metrze.
Wydaję mi się że winna leży po stronie tego autodekopresatora. Możliwe jest że on nie odpuszcza w tym momencie co powinien A być może iskra jest za słaba i jak dostanie większych obrotów to się pobudza i to jest to?

Ps:
Naprawdę odpałem single 500-600 starej konstrukcji z normalnym deko. I odpalałem zawsze za 2,3 razem jeżeli była iskra i paliwko. A ta honda no nie chce jarać i koniec.

Kopka pękła na frezie i udało się pospawać.
xrmat jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem