Wątek: Kołyma 2012
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.02.2012, 17:32   #8
Palladyn
 
Palladyn's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Lubin
Posty: 5
Motocykl: RD03
Palladyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 16 min 57 s
Domyślnie

Panowie dziękuje za komentaże i już prostuje, tak samo jak wy postaram się być miły no bo po co się kłucić kiedy łączy nas wspólna pasja.
Jadę do Magadanu, że tak zacytuje Latający Cyrk Monty Pythona, "jest to mój pomysł sam go wymyśliłem, nikt mi w tym nie pomagał i należy on tylko do mnie".
Ten sam cytat mogę przypiąc pod temat nazewnictwa mojej wyprawy! Tak jak to napisałem wczesniej wiem do kąd jade i wiem, że jest to Kołymia, jednakże z pobudek osobistych wyprawe nazwałem Kamczatka 2012 i nie zamierzam się z tego nikomu tłumaczyć.
Jeżeli chodzi o 1%, muszę się przyznać, że nie był to mój pomysł ale moich znajomych, którzy tak na dobrą sprawę wszystko mi załatwili i którzy już 1% przekazali. Z założenia przekazanie 1% jest dobrowolne i każdy sam decyduje na co bądż komu chche je przekazać i nikomu nic do tego. Dlatego też nikt nie ma prawa tego komentować ani oceniać.
Jeżeli admin uzna, że wstawka z 1% bądź też temat jest w jakikolwiek sposób niezgodna z regulaminem forum bądź nie poprawna "politycznie/kulturowo" i zechce go usunąc to zrozumiem.
Pamiętyajcie jednak, że ja ten temat zamieściłem w 2 celach:
1 Żeby znaleźć osoby, które także wybierają się w tym samym czasie w tym samym kierunku.
2. Żeby pozyskać jak najwięcej informacji na temat zarówno samego przygotowania do takiej wyprawy jak i jej przebiegu.
Prosił bym by dalszy przebiego rozmów na tym temacie był ukierunkowany na realizację powyższych dwóch celów za co z góry dziękuje.
__________________
Podniecę umysły ich, aby pragneli poznać więcej i odczuć zawistny zakaz!
Palladyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem