Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.03.2018, 13:12   #540
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 626
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 18 godz 56 min 35 s
Domyślnie ok

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Luve-mei jest BDB, ale duże i często podrabiane. W nominale to od 200 do 300 zł.
Mam takie na Z5C, już drugie co prawda (pierwzse siadłem w tylnej kieszeni na kluczach i pękła szyba, a tel bez zarysowań). Mój spada nagminnie, a że w domu większość płytki lub gres to musiałem poświęcić komfort lekkości i rozmiaru. Ciężko się na początku przystosować do wagi, bo faktycznie pancerne, powiększa tel o 8mm z każdej strony, antena trochę gorzej zbiera z Z5C (dokładnie przy aluminium zamocowana). Ale spadł już nawet z piętra i tylko małe rysy, lub na cement to powstała chropowata struktura i spiłowałem "pazurowym" i ok. Mam czarne więc potem lekko kolor aluminium wyskoczył na wierzch, a czarnego nie polecam w lecie tel dużo cieplejszy, a sama obudowa już lekko grzeje. Pomimo IP65/68 w Z5C, pomaga nawet jak człowiek się spoci biegnąc czy jadąc i tel mokry to łatwiej zebrać palcem wodę i strzepnąć nie obawiając się i dziurki na MIC czy głośniki. Dobre dodatki w zestawie (ścirka, 2śrubokrtęy, i 2 zapasowwe śrubki (tu uważać i po zakupie przynajmniej 2 razy średnio dokręcić, a potem 2 razy na max, żeby nie zginęły bo zapas chwilę może starczyć), czuć jak któraś puści, bo ekran może nie łapać dotyku. Troszkę zmniejszyli jakość - "dziurki" na obiektywy, czujnik jasności czy IRD co męczy przy czyszczeniu - wcześniej wszystko pod szybą było... Sprzedającego poprosić o pictura naklejki producenta na opakowaniu, bo faktycznie pojawiają się już podróby... Brałem od 4kom i od Mobile4You i tu oryginal. Polecam jako użytkownik nie noszący garnituru
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem