Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.07.2021, 00:49   #22
sudden
 
sudden's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: okolice Warszawy
Posty: 1,419
Motocykl: CRF250L * T7
sudden jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 10 godz 15 min 14 s
Domyślnie

mirkosławski, tak, często czytam że ktoś chciałby z powrotem Tamto Forum, ale ono już było. Ja też chciałbym powtórzyć sporo fajnych rzeczy z przeszłości, ale do dyspozycji jest akurat wszystko POZA przeszłością.
Stare Forum niestety nie wróci, za to Nowe Forum jest w rękach nas wszystkich czyli też między innymi w Twoich.

Każdy chciałby czytać o podróżach, tylko dziś niewielu z nas jeździ gdzieś dalej, a jeszcze bardziej niewielu robi z tego relacje. Chwilowo się to pewnie nie zmieni bo granice są raz otwarte raz zamknięte. Pewnie się zmieni dopiero jak zaraza zostanie odegnana lub odwołana (jak tam kto woli). Tak czy inaczej trzeba jakoś przeczekać, a każda relacja czy pojedyncza fotka z wyjazdu jest dzisiaj na wagę złota. Dlatego naprawdę wielkie dzięki za filmy i relacje, które wrzucasz, super że to robisz.
Rozumiem doskonale, że pominięcie wycieczki i skupienie komentarza na żółwiu mogło być trochę przykre, tylko czy komentarz jednej osoby (a wątpię że pisany w złej wierze) powinien być powodem do nie wrzucania więcej filmów ? Bardzo chciałbym, żeby nie był.

Nie widzę też powodu, żeby się wkurzać na tematy pozamotocyklowe. Ja staram się czytać wszystko bo takie moje zadanie, ale Ty nie musisz. Wystarczy tam nie zaglądać, natomiast one są widocznie potrzebne innym Forumowiczom w tych niespokojnych czasach skoro tak mocno się rozwijają. Nie zabierałbym im tego.
sudden jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem